X
تبلیغات
زولا

 سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟ 


سال جدید به معنی تلاش جدید، پیشرفت و قدرت بیشتر است. اما آیا می توانید حدس بزنید که در سال پیش رو چه اتفاقاتی در دنیای ستارگان هالیوود خواهد افتاد؟
برترین ها: سال جدید به معنی تلاش جدید، پیشرفت و قدرت بیشتر است. اما آیا می توانید حدس بزنید که در سال پیش رو چه اتفاقاتی در دنیای ستارگان هالیوود خواهد افتاد؟ اگر شما نمی توانید حدس بزنید، ما می توانیم پیشگویی های خود را با شما نیز در میان بگذاریم. برخی از پیشگویی هایی که ما برای سال 2015 گفته ایم، درست از آب در آمد، ادل به دنیای موسیقی بازگشت، تیلور سوئیفت تیتر بسیاری از مجلات را به خود اختصاص داد و... ما روان پزشک یا فالگیر نیستیم اما وقوع برخی اتفاقات را احتمال می دهیم. برخی از این احتمالات را در اینجا برایتان آورده ایم.

1. کایلی جنر بالاخره آلبوم جدید خود را روانه بازار می کند. 
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟2. برخلاف کایلی جنر، ریحانا آلبوم جدیدی منتشر نخواهد کرد. اگر چه او با برنامه ریزی خود برای یک تور جهانی ما را امیدوار خواهد کرد. 
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟3. لئوناردو دی کاپریو جایزه اسکار را برای فیلم «بازگشته» (Revenant) دریافت خواهد کرد. او با آن بازی فوق العاده اش واقعا لیاقت جایزه اسکار را دارد.
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟4. ستاره ها کنترل بیشتری بر کارها و اخبار خود خواهند داشت. در سال 2015 دیدیم که ستاره هایی چون کارداشیان ها اپلیکیش و وب سایت های خودشان را راه اندازی کردند و به طور مستقیم اخبار و داستان های خود را منتشر می کنند و با طرفداران خود مستقیما در ارتباط اند. به نظر ما دمی لواتا ستاره بعدی است که به طور مستقیم صدای خود را به گوش هوادارانش خواهند رساند.
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟


5. دیگر در مورد مسائل فمنیستی از ستاره ها سوال نمی کنیم. به جای آن می پرسیم که چگونه آنها به کمپین جنیفر لورنس کمک و از زنان حمایت می کنند.
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟6. وان دایرکشن همچنان در غیبت به سر می برند. طبیعی است، زین مالک گروه را ترک کرده و آنها تا بار دیگر خودشان را پیدا کنند و به گروه سر و سامان دهند، زمان لازم است.
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟7. اسکات و کورتنی کارداشیان بار دیگر به سوی هم باز خواهند گشت، حتی اگر تنها دلیل آنها کودکان شان باشند.
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟8. ادل در یک فیلم، حضور افتخاری خواهد داشت.
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟9. سلنا گومز و جاستین بیبر بهم باز خواهند گشت یا حداقل با همکاری هم یک موزیک ویدئو بیرون می دهند.
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟10. نورث وست، فرزند اول کیم کارداشیان، برند لباس خودش را تاسیس خواهد کرد.
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟11. راب کارداشیان به سمت این خانواده مشهور و سرشناس هالیوود، باز خواهد گشت.
سال 2016 در هالیوود چه خواهد گذشت؟12. کیتلین جنر، پدر کیم کارداشیان، که تغییر جنسیت داده است، به دلیل افکار مهم و متفاوتی که در سر دارد، یک کتاب به نام خود منتشر خواهد کرد.


تاریخ : پنج‌شنبه 8 بهمن‌ماه سال 1394 | 21:25 | نویسنده : فرهود علیزاده | نظرات (0)